1 izbový byt v Skalici s komorou, pivnicou a balkónom

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002182
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3
 • 49990.00€

EXKLUZÍVNE: Viac ako reality s.r.o. Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v OV o výmere 34 m2 s balkónom, ktorý sa nachádza na 3. poschodí bez výťahu, na ulici SNP v Skalici.

Samotný byt je novo vymaľovaný, v pôvodnom no udržiavanom stave, disponuje vstupnou chodbičkou, kuchyňou zo vstupom na balkón, obývacou izbou a kúpeľňou s WC. V byte sú plastové okná, k bytu prislúcha komora na poschodí a murovaná pivnica.

Bytový dom je zateplený, v blízkosti bezproblémové parkovanie, kompletná občianska vybavenosť /škola, škôlka, zdravotné stredisko, potraviny, lekáreň, detské ihrisko, zimný a letný štadión.../

Certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený!

www.zuzanavavrova.sk

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3