Predaj, Rodinný dom Letničie, okr. Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002183
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Letničie
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 52500.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Letničie, okr. Skalica, ktorý leží na pozemku o veľkolepej výmere 1186 m2.

Nehnuteľnosť svojou veľmi dobrou polohou garantuje pokojné bývanie pre klientov ktorý vyhľadávajú maximálne súkromie a kľud, zároveň je vzdialené len 17 km od okresného mesta Skalica.

Samotný dom je v štádiu začatej rekonštrukcie, v rámci ktorej boli vymenené rozvody vody a kanalizácie /septik/.

IS: plyn /prípojka/, elektrina, voda z vlastnej studne /možnoť napojenia obecnej vody/, inak v pôvodnom stave, nutná rekonštukciu podľa vlastných predstáv!!!

Dom disponuje veľkým pozemkom so záhradou, na pozemku sa taktiež nachádza hosp. budova a klembený sklep.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907105843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk
 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Letničie
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné