REZERVOVANÉ! Predaj, rodinný dom Sekule

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002184
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Senica
  Mesto Sekule
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Dohodou

REZERVOVANÉ: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom s bazénom a garážou, ktorý leží v kľudnej lokalite obce Sekule na pozemku o výmere 610 m2.

Dom bol kolaudovaný v r. 2019, je krásne zariadený podľa výborného vkusu súčastných majiteľov /ktoré zostáva v dome a je súčasť predaja/.

Prízemie pozostáva zo vstupného priestoru, izby ktorá slúži ako kinosála s plátnom - v tejto miestnosti je taktiež osvetlenie "hviezdne nebo" s diaľkovým ovládaním a možnosťou zmeny farby, ďalej kuchyne prepojenej s obývacou časťou, spálne a priestrannej kúpeľne ktorá disponuje vaňou, sprchovým kútom a WC. Taktiež sa tu nachádza práčka so sušičkou zn. LG. Z kuchyne je vstup na terasu s pekne upraveným dvorom s okrasnými kríkmi a laminátovým bazénom o výmere 6 x 3m, ktorý je kompletne prestrešený. Kuchyňa disponujem značkovými elektrospotrebičmi /sklokeramická indukčná varná doska, teplovzdušná rúra a mikrovlnná rúra zn. BOSCH, ďalej chladnička zn. SAMSUNG/.

Dreveným schodiskom sa vchádza na poschodie ktoré tvorí jeden veľký otvorený priestor a momentálne slúži majiteľovým ratolesiam ako jeden veľký celok na hranie a oddych.

Dom disponuje strešnými plastovým oknami zn.VELUX so špeciálnimi zatemňovacímí roletami ktoré neprepúšťajú teplo, takže počas zimných mesiacov roleta zabráni unikaniu tepla z miestnosti a v lete, naopak, efektívne odráža slnečné lúče.

Vykurovanie v celom dome je zabezpečené podlahovým vykurovaním s možnosťou nastavenia teploty individuálne v každej miestnosti, dom disponuje všetkými IS /plyn, elektrina, voda, kanalizácia/. K domu prislúcha priestranná garáž s bránou na ďiaľkové ovládanie v ktorej sa taktiež nachádza plynový kotol zn. VAILLANT.

Obec Sekule disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, materská škola, základná škola, obchody a služby. Zdravotné stredisko a lekáreň sa nachádza v priľahlej obci Moravský Svätý Ján, kde sa nachádza aj hraničný priechod Hohenau. Vzdialenosť do Malaciek je 18 km, napojenie na diaľnicu D2 do Bratislavy a do Brna je 5 km.

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Senica
Mesto Sekule
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné