3-izbový byt Kopčany, okr. Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002186
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1

Cena: Dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v OV, ktorý sa nachádza na 1. poschodí na ulici Bratislavská v obci Kopčany, okr. Skalica.

Byt o výmere 84,40 m2 aj s pivnicou má plastové okná, inak je v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky so vstupom na balkón, 2 izieb, kúpeľne s vaňou a samostatné WC. Výhodou tohto bytu sú taktiež 2 komory, ktoré sa nachádzajú priamo v byte. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu, parkovanie je možné priamo vo dvore alebo pred domom.

V blízkosti sa nachádza rieka Morava s cyklotrasou na Adamovské jazerá, taktiež Lávka Veľkej Moravy, ktorá spája cez rieku Moravu slovenskú obec Kopčany v okrese Skalica a moravskú obec Mikulčice v okrese Hodonín a celkom novo vybudovaná cyklotrasa ku kostolu sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch a Holíčskemu zámku.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený!

Cena na vyžiadanie v RK!

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1