PRENAJATÉ! 2-izbový byt Skalica, Záhradná

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002189
  Predaj / Prenájom prenájom
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3
 • 450.00€

PRENAJATÉ! EXKLUZÍVNE: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na 3. poschodí z výťahom, na ulici Záhradná v Skalici.

Samotný byt o výmere 49 m2 je kompletne zariadený, stačí sa len nasťahovať. Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru, kuchyne, obývačky, kúpeľne a samostatné WC. Byt disponuje plastovými oknami, peknou kuchynskou linkou s kompletným vybavením, taktiež z kuchyne je vstup na balkón, podlahu tvorí plávajúca podlaha a keramická dlažba, v kúpeľni s pekným keramickým obkladom sa nachádza vaňa s umývadlom. Byt je pekne doladený tapetami so vzorom. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu, bezproblémové parkovanie pri dome.

Ponuka vhodná najlepšie pre 2 osoby na dlhodobý prenájom.

Nájomné: 450 €/mesiac, vrátane energií.

Kaucia pozostáva z dvoch mesačných nájmov vo výške 900 €, ktorá sa platí vopred.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku:)

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom prenájom
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3