Novostavba typu "BUNGALOV" Vrádište, okr. Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 21022
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Vrádište
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
 • 194000.00€

Bývajte v krásnom rodinnom dome "NOVOSTAVBE" v kľudnej časti a pri tom v tesnej blízkosti mesta Skalica...

EXKLUZÍVNE: Dovolím si Vám ponúknuť na predaj krásny 4-izbový rodinný dom - novostavbu typu Bungalov s garážou, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite obce Vrádište, okr. Skalica.

Samotný dom je súčasťou radovej zástavby, postavený z kvalitných materiálov, leží na rovinatom pozemku o výmere 484 m2, obytná plocha cca 93 m2 + 17 m2 garáž.

Dispozične je veľmi dobre riešený, pozostáva zo vstupného priestoru so samostatnou toaletou a umývadlom. Po ľavej strane od vstupu je denná časť - priestranná kuchyňa prepojená z obývacou časťou, krbom a následne vstupom na terasu a dvor. V pravej časti domu od vstupného priestoru je nočná časť - spáľňa, 2 detské izby, kúpeľna so sprchovým kútom, vaňou a toaletou.

Súčasťou domu je garáž s elektrickou bránou, ktorá je priechodná do dvora, na dvore sa nachádza murovaný záhradný domček s jamou na uskladnenie zeleniny, detské ihrisko a terasa priechodná z obývacej časti. Časť dvora je taktiež zatrávnená s automatickou závlahou.

Tento domček je vykurovaný podlahový elektrickým topením a krbom v obývacej časti, dom je napojený na mestskú vodu, odpad riešený septikom.

Cena: 194.000,-€

Domček bude aktuálny k nasťahovaniu predbežne 5/2021

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

www.zuzanavavrova.sk

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Vrádište
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné