Exkluzívny podnikateľský objekt v centre obce Vrádište

  Maklér Petra Totev
  Kód 4214536
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Podnikateľský objekt
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Vrádište
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 160000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka exkluzívny obchodný priestor na predaj, alebo dlhodobý prenájom v obci Vrádište - 4km od Skalice.
Priestor bol dlhé roky využívaný ako hostinec, no úžitková plocha 353m2 je dostatočná aj pre využitie iného podnikateľského zámeru. K budove prislúcha aj pozemok vo výmere 1034m2, ktorý je využívaný prevažne pre letnú terasu a parkovisko pre zákazníkov. Časť objektu je podsklepená. Okrem hlavnej miestnosti, kde je výčap a reštaurácia je v objekte ešte 6 miestností vhodných ako sklady alebo kancelárie. Budova sa nachádza priamo v strede obce, oproti pošty a kostola, na križovatke hlavnej cesty, kde je veľká premávka. Využitie je širokospektrálne, či už pre reštauráciu, predajňu, výrobu alebo salón.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Podnikateľský objekt
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Vrádište
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné