Lukratívny komerčný priestor na prenájom v centre Skalice

  Maklér Petra Totev
  Kód 4214538
  Predaj / Prenájom prenájom
  Typ nehnuteľnosti Podnikateľský objekt
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu veľmi dobrý
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

Ponúkame Vám lukratívne priestory v centre mesta, na Potočnej ulici v Skalici. Priestory sa nachádzajú na najfrekventovanejšom mieste, neďaleko pošty, bánk, a iných obchodných priestorov. Dlhé roky tu pôsobila reštaurácia s barom, neskôr herňa, čiže obyvatelia mesta aj okoloidúci sú zvyknutí na toto miesto chodiť. Pred reštauráciou bola aj krásna letná terasa, ktorú si môže nový nájomca opäť postaviť.

Priestory sa skladajú z viacero menších oddelených buniek, ako napr, sklad, kancelária, kuchyňa, väčšia predná miestnosť a jedna veľká zadná miestnosť. Celková rozloha objektu je 396m2. Určite odporúčame obhliadku.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom prenájom
Typ nehnuteľnosti Podnikateľský objekt
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu veľmi dobrý
Vlastníctvo Osobné