Dvojgeneračný dom s históriou v centre mesta Skalica

  Maklér
  Kód 2102202
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
 • 215000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám prináša exkluzívnu ponuku RD v historickom centre mesta, ktorá sa často nevidí.
Hlavná, frekventovaná Potočná ulica, výnimočná nie len svojou polohou, ale aj výhľadom na neďaleké pamiatky a dostupnosťou do celého mesta. Dom postavili v roku 1945 predkovia súčasnej majiteľky a dom dýcha históriou mesta aj kultúry. Svojou polohou ideálny aj pre podnikanie, bývanie ale aj ako stavebná investícia.
Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kde je priamy vstup do jednej izby na prízemí - vhodná aj ako kancelária alebo obchodík, dalej je vstup do predsiene so schodiskom na 2. poschodie. Z predsiene sa vchádza do spálne, obývačky a ďalej do kuchyne, kde je vstup do kúpelne, na dvor a do pivnice.
2. poschodie pozostáva z kuchyne, kúpeľne a 2 samostatných izieb.

Po dohode s majiteľkou je možné s domom odkúpiť aj niektoré starožitnosti a historický nábytok. Samozrejme odporúčame obhliadku. Prosím, len vážni záujemcovia.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný