REZERVOVANÉ! Predaj, rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 21024
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Dohodou

REZERVOVANÉ: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom s garážou a bazénom v obci Kopčany, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 708 m2 a je vzdialený len 12 km od okresného mesta Skalica.

Dom je kompletne zrekonštruovaný, stačí sa len nasťahovať:)

Disponuje vstupným priestorom, kuchyňou, obývačkou s krbovými kachľami ktoré dodajú tejto miestnosti jedinečnú atmosféru, spáľnou, detskou izbou, samostatnou pracovňou z ktorej je vstup na povalu, kúpeľnou, WC a technickou miestnosťou. Samozrejmosťou je pekne upravený dvor s bazénom ktorý disponuje tepelným ohrevom, na ktorom si nový majiteľia môžu vychutnať slnečné letné dni aj so svojimi ratolesťami.

Súčasťou domu je priestranná garáž, vchod je zapezpečený el. bránou s videokamerou.

Dom taktiež disponuje všetkými IS, studňou a z časti je podpivničený.

V blízkosti sa nachádza rieka Morava s cyklotrasou na Adamovské jazerá, taktiež Lávka Veľkej Moravy, ktorá spája cez rieku Moravu slovenskú obec Kopčany v okrese Skalica a moravskú obec Mikulčice v okrese Hodonín a celkom novo vybudovaná cyklotrasa ku kostolu sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch a Holíčskemu zámku.

Túto nehnuteľnosť sa oplatí vidieť, rada Vám ju predstavím!

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné