!Rezervovaný! RD v historickom centre meska Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 2102203
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
 • 135000.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka lukratívnu ponuku RD v historickom centre mesta Skalica, na Komenského ulici.
Dom prešiel rekonštrukciou v roku 1994. V roku 2015 boli na dome vykonané menšie opravy, vymenili sa plastové okná a zateplila sa fasáda. Dom je rozdelený na 2 časti. Prvá časť je na prízemí a je vhodná na kompletnú rekonštrukciu. Pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne a kupeľne s wc. 
Druhá časť má na prízemí 1 miestnosť, a v podkroví 2 spálne, obývačku so zaskleným balkónom, kuchyňu a wc. Novému majitelovi poskytne priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a stane sa tak domom snov.

- Historické centrum mesta
- Celková rozloha pozemku 420m2
- Zastavaná plocha 130m2
- Vhodný aj pre 2 generácie
- Parkovanie priamo pred domom alebo vo vjazde
- Plynové vykurovanie
- Hospodárke miestnosti

 

Videoobhliadku nájdete tu:

watch


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný