Rodinný penzión pri mori, Bulharsko

  Maklér Petra Totev
  Kód 2102204
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Penzión
  Kraj Bulharsko
  Druh objektu Tehlový
  Okres Pri mori
  Mesto Bjala
  Stav objektu veľmi dobrý
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Trojpodlažný
 • 390000.00€

Viac ako Reality Vám exkluzívne ponúka zabehnutý, otvorený a udržiavaný penzión v Bulharsku. Penzión sa nachádza v pokojnom mestečku Bjala. Mestečko je ideálne miesto pre rodinu s deťmi. Nachádza tu kompletná inžinierska a sociálna vybavenosť, promenáda s obchodíkmi a reštauráciami. Pláž je piesočná, nájdete tam bary a reštaurácie, vodné atrakcie a ďaľšie....pobrežie je pozdĺž celého mesta a je vzdialené cca 100m od hotela. Penzión bol postavený v roku 2003 terajšími majiteľmi.
Dispozične penzión pozostáva z dvoch budov. V jednej budove je recepcia spojená s barom a bistrom a 2 dvojizbové apartmány s kuchyňou, kúpeľnami a vlastnou terasou s posedením a výhľadom na more + podkrovný apartmán s veľkou terasou takisto s výhľadom na more.
Druhá budova pozostáva zo 7mich dvojlôžkových izieb a 2 apartmánov s kuchyňou, kúpeľnami a vlastnou terasou s posedením a výhľadom na more.
Celková výmera areálu je 1300m2, čo je dostatok priestoru pre parking áut, je tu detské ihrisko, altánok aj záhradka s ovocím a kvetami. Obrovskou výhodou sú aj dva bazény, jeden menší pre deti a jeden vačší. Pri bazéne sa takisto nachádza posedenie v altánku.
Penzión má ideálnu polohu, nakoľko sa nachádza presne medzi obomi letiskami Varna aj Burgas (60min. cesty).
Majitelia sú Slováci a budú nápomocní pri všetkých administratívnych a katastrálnych úkonoch spojených s predajom, nakoľko miestne zvyky a zákony veľmi dobre poznajú.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom, pri Vážnom záujme je možné osobné stretnutie priamo s majitelmi.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Penzión
Kraj Bulharsko
Druh objektu Tehlový
Okres Pri mori
Mesto Bjala
Stav objektu veľmi dobrý
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Trojpodlažný