Garzonka v Skalici s krásnym výhľadom

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 21026
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 7/7
 • 38000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj garzonku v OV v meste Skalica v krásnej lokalite Pod Hájkom.

Samotná garzonka je s balkónom o výmere 25 m2, nachádza sa na najvyššom 7. poschodí s krásnym výhľadom na Skalické vinohrady.

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre záujemcu, ktorý uprednostní prerábku podľa svojich predstáv vzhľadom k tomu, že byt je prichystaný na kompletnú rekonštrukciu, okrem novej balkónovej zostavy ktorá sa v byte už nachádza.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom a bezbariérovým vstupom.

K bytu prislúcha pivnica, v tesnej blízkosti škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny..., bezproblémové parkovanie pred bytovým domom.

Byt je kúpou ihneď k dispozícii novému majiteľovi!

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 7/7