Rezervovany RD prevažne na zbúranie a novú výstavbu, pozemok 2800m2

  Maklér Petra Totev
  Kód 2102206
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Mokrý Háj
  Stav objektu vhodný na zbúranie
  Vlastníctvo Osobné
 • 70000.00€

Viac ako Reality sro Vám exkluzívne ponúka na predaj starší RD v obci Mokrý Háj (5minút cesty od Skalice). Dom je situovaný priamo na hlavnej ceste, oproti domu sa nachádza autobusová zastávka, asi minútu cesty je minimarket aj pohostinstvo. Dom je napojený na kanalizáciu aj mestskú vodu, a na pozemku sa nachádza aj studňa.
Zastavaná plocha domu je 140m
Nádvorie 220m
Hospodárska budova 137m
Záhrada 2316m

Dom je ideálnym miestom pre postavenie nového domčeka podla vašich predstáv na krásnom veľkom pozemku v centre obce.

 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Mokrý Háj
Stav objektu vhodný na zbúranie
Vlastníctvo Osobné