1 izbový byt Holíč, Kollárova

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 21027
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 5
 • 41800.00€

Ponúkam na predaj 1-izbový byt v OV na ulici Kollárova v Holíči, okr. Skalica.

Byt o výmere 32 m2 je v OV bez balkóna, nachádza sa na najvyššom 5. poschodí s výťahom, pozostáva zo vstupnej časti, kuchyne, 1 izby, kúpeľne a WC. V byte sú plastové okná, murované jadro, inak v pôvodnom zachovalom stave.

K bytu prislúcha pivnica, výhodou sú nízke mesačné náklady, výborná kľudná lokalita v blízkosti zelene.

V tesnej blízkosti sa nachádza základná umelecká škola, potraviny, reštaurácia, pizéria, Holíčsky pivovar WYWAR, centrum cca 5-10 min. pešo s kompletnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekárne, nákupné možnosti, pošta...

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 5