3-izbový byt, Záhradná ulica Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 2102212
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 8
 • 89500.00€

Viac ako reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Záhradnej ulici v Skalici, na 8. poschodí s výťahom. Bytovka je po renovácii, zateplená, nové vchodové dvere aj vrátnik, nový výťah a opravená strecha.
Byt má rozlohu 74m, je to typ so 4. "izbou" - komora s oknom. Sú vymenené plastové okná so žalúziami a sieťkou. Byt má krásny výhľad na celé mesto, dopravné ihrisko a hradby. Je pripravený na predaj - vyčistený a ihneď voľný.
K bytu prislúcha laťkový sklep. Na poschodí sú len dva byty, čiže žiadny zbytočný hluk ani od susedov. Celkové mesačné náklady sú 210€.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a pôjdeme sa naň spoločne pozrieť.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 8