Exkluzívne 3-izbový byt, Športová ulica Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 210215
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3/3
 • 109000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s dvomi balkónmi a klimatizáciou o výmere 72m2 vrátane balkónov. Byt na nachádza v zateplenej bytovke na 3/3 poschodí. K bytu prislúcha sklep a spoločná kočikáreň. Parkovanie je bezproblémové pred bytovkou. Disponuje s dvomi balkónmi so strieškami - jeden v spálni a druhý v obývačke, s krásnym výhľadom buď na letný štadión alebo detské ihrisko. Byt sa predáva čiastočne zariadený, v roku 2015 prešiel rekonštrukciou. Na chodbe a v kuchyni je dlažba, v ostatných izbách linoleum. V kuchyni je aj umývačka riadu a vstavaná komora, zašuchovacie dvere do bývačky. V obývačke je zabudovaná klimatizácia samsung.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom. Poprípade osobne v našej kancelárii.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3/3