2 izbový byt,kompletná rekonšt. blízko centra, Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 210216
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1.
  Daľšie vlastnosti balkón, sklep
 • 89000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v roku 2013, kde bol aj nainštalovaný nový plynový kotol na kúrenie a ohrev vody. Vlastná vykurovacia jednotka Vám zabezpečí vysokú úsporu a regulovateľnosť spotreby. V roku 2017 bola celá bytovka zateplená a boli vymenené plastové okná. V roku 2021 bola naištalovaná klimatizácia do obývacej miestnosti. Byt sa nachádza na Hurbanovej ulici, neďaleko centra mesta, na 1 poschodí bez výťahu, s možnosťou parkovania vo dvore za bytovkou alebo na hlavnej ceste pred bytovkou. Celková výmera bytu je 61m2 s jedným balkónom v obývačke. K bytu prislúcha murovaný sklep o výmere 6m. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa aj s technickou komorou. Druhá veľká vstavaná skriňa je v spálni. Wc je oddelené od kúpeľne a je v ňom okno. Byt je krásny, bez ďaľších investícií.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1.
Daľšie vlastnosti balkón, sklep