Veľký RD, obec Vrádište

  Maklér Petra Totev
  Kód 210223
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Vrádište
  Stav objektu veľmi dobrý
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
  Daľšie vlastnosti balkón, sklep
 • 0.00€

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Vrádište, 5 minút cesty autom do okresného mesta Skalica a 5 minút od mesta Holíč. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Dom bol postavený v 80. rokoch a je po čiastočnej rekonštrukcii, bez žiadnych nutných investícií. Je to ideálny dom pre rodinu, v kludnej obci a len na skok do mesta.
Dom je podpivničený, pozostáva z 2 miestností a kotoľne.
1. Nadzemné podlažie má rozlohu 128m2 a pozostáva z chodby, samostatného wc, kuchyne s jedálňou a špajzou, kúpelne a dvoch obytných miestností (obývačka a spálňa).
2. Nadzemné podlažie (podkrovie) má rozlohu 120m2 a pozostáva z chodby, samostatného wc a kúpelne a 4 obytných miestostí (detské izby, spálňa a obývačka).
K domu prislúcha aj samostatná garáž s hospodárskou budovou vhodnou buď ako dielňa alebo aj pre chov. Krásna veľká záhrada takisto ponúka veľkú škálu možností využitia. Samozrejme odporúčame obhliadku. Viac informácií Vám radi poskytneme aj telefoonicky alebo emailom.

 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Vrádište
Stav objektu veľmi dobrý
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný
Daľšie vlastnosti balkón, sklep