RD po kompletnej rekonštrukcii Holíč

  Maklér Petra Totev
  Kód 220242
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Ytong
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
 • 245000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka krásny, moderný RD v tichej lokalite mesta Holíč. RD prešiel kompletnou rekonštrukciou (boli zachované len niektoré nosné steny) inak je všetko postavené nové a skolaudované v roku 2016. Dom je ideálny pre modernú rodinu. Pozostávana z prízemia: tu sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, vstup na dvor a do sklepa, samostatné wc a kúpeľňa, obývačka s presklennou stenou na dvor, ďalej šatník, pracovňa a rodičovská spáľňa. Na poschodí sa nachdádzajú 2 samostatné detské izby,z toho jedna so šatníkom a kúpeľňa. Dom je nadčasovo a štýlovo zariadený, je ihneď voľný. Dvor je postačujúci na príjemné posedenie a poprípade menší bazén. Takisto sa tu nachádza záhradný domček. Pre obhliadky a viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911556557 alebo info@petratotev.sk
Rozloha:
pozemok 266m
zastavaná plocha 146m
obytná plocha 131m
pivnica 14m


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Ytong
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný