Dom v rekonštrukcii, stavebný pozemok Kátov

  Maklér Petra Totev
  Kód 220251
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kátov
  Stav objektu budúcnosť výstavby
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Jednopodlažný
 • 65000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v rekonštrukcii v obci Kátov s rozlohou pozemku 382m2 a domom 100m2. Dom nie je momentálne obytný, stoja obvodové steny a strecha je zánovná, plechová. Do stavby je dotiahnutá nová elektrina, voda aj odpady. Pozemok končí stodolou, avšak majitelia majú momentálne prenajatú záhradu za stodolou 300m2 (nie je súčasťou kúpy), avšak s majitelom záhrady sa dá jednať aj o odkúpení.Dom sa nachádza pár metrov od rybníka, bufetu, a v obci nechýba ani kompletná občianska vybavenosť akou sú potraviny, škôlka, pošta.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kátov
Stav objektu budúcnosť výstavby
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Jednopodlažný