Nadštandardný 3 - izbový byt Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 220252
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Ytong
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 2.
  Daľšie vlastnosti 2x balkón, 2 x kryté parkovacie miesto
 • 170000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka predaj nadštandardného 3- izbového bytu v novostavbe luxusné komplexu Byty pri Mlyne priamo v centre mesta Skalica. Jedná sa o najkrajšie bytové bývanie v Skalici.

Byt je úplne nový, nadštandardne vyhotovený - kúpeľňa, toaleta aj dvere majú najvyšší luxusný štandard. Celý bytový komplex je uzavretý a vstup doňho majú len obyvatelia bytoviek. V areáli sa taktiež nachádza malý parčík a krásne detské ihrisko.

Veľkou výhodou tohto bytu je, že je nezariadený - nový majiteľ si ho môže zariadiť podľa svojich predstáv. Taktiež má byt 2 balkóny a hlavne 2 kryté parkovacie miesta, čo je obrovským prínosom. Byt má celkovú rozlohu aj s balkónmi 77 m2.

Cena bytu je 170 000,-€.

Viac informácií:
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Ytong
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 2.
Daľšie vlastnosti 2x balkón, 2 x kryté parkovacie miesto