Viacgeneračný rodinný dom vhodný aj na podnikanie

  Maklér Petra Totev
  Kód 220909
  Predaj / Prenájom Predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Mesto Holíč
  Stav objektu Čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný

Cena: dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom vhodný aj na podnikanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 478 m2, obytná plocha domu je 200m2.

 

Dom je celý podpivničený a prešiel čiastočnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, podlahy, interiérové dvere, stierky).

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s priestrannou jedálňou, komora, dve samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC.

Na poschodí sa nachádza chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a 4 izby, z toho jedna priechodná.

 

Rodinný dom disponuje všetkými IS (elektrina, voda, plyn, kanalizácia), vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.

 

Bližšie informácie, cena a foto na vyžiadanie u makléra na tel. čísle 0908 436 525.

 

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Mesto Holíč
Stav objektu Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný