Na predaj RD Gbely s bazénom, vínnou pivnicou a garážou

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 222
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Gbely
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
  Daľšie vlastnosti bazén, garáž, vínna pivnica, sauna - predpríprava

Cena: dohodou

Viac ako REALITY Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom na Záhorí v meste Gbely s garážou, bazénom a vínnou pivnicou. Samotný dom je 4 izbový, postavený z kvalitných materiálov- tehla voština, hrúbka steny 40 cm, podsklepený, nachádza sa na pozemku o výmere 679 m2.

Vchod do domu je možný z prednej časti domu /hlavným vchodom/, z garáže aj z dvora. Dispozične je veľmi dobre riešený, pozostáva z hlavného vstupného priestoru so samostatným WC a umývadlom, odkiaľ sa vchádza do haly /druhým smerom do garáže/, ktorá tvorí dominantnú časť domu a je prepojená s kuchyňou a obývacou izbou. Súčasťou priestrannej kuchyne je samostatná komora s dostatkom úložného miesta, z kuchyne je taktiež vstup na terasu priechodnú priamo na dvor k bazénu. Druhým smerom sa z hale dreveným schodiskom vchádza na medziposchodie s 2 samostatnými izbami /jedna s balkónom/, kúpeľnou s vaňou a sprchovým kútom a o pár schodíkov vyššie na 1. poschodie s priestrannou tretou samostatnou izbou a dostatkom úložného priestoru.

Dom prešiel postupnou rekonštukciou pred 10 rokmi, v celom dome sú plastové okná aj dvere, interiérové dvere s drevenými zárubňami, podlahu tvorí kombinácia drevenej podlahy JESPIL, plávajúcej podlahy a keramickej dlažby, v celom dome okrem obývacej izby je znížený zateplený strop /nad obývacou izbou nebolo treba, nad ňou sa nachádza podkrovná izba/, v hale a podkrovnej izbe bodové osvetlenie. Dom je zariadený podľa výborného vkusu majiteľov s láskou k drevu a dreveným materiálom.

Dominantou hale sú 16 KW liatinové krbové kachle SAEY s vysokou výhrevnosťou a bezproblémovým vykúrením celého domu so zaručeným ťahom, v strede domu je situovaný komín s tromi výduchmi, jeden 150 mm na plynový kotol, druhý 150 mm rezervný, krbový má priemer 250mm. Súčasťou domu je garáž /priechodná do domu aj na dvor/ so sekčnou bránou na diaľkové ovládanie a parkovaním pre 2 vozidlá, taktiež samostatná práčovňa s kuchynkou. Vstup z ulice je zabezpečený taktiež posuvnou bránou na diaľkové ovládanie s dostatkom parkovacieho priestoru pred domom.

Dom je podpivničený, sú tu 4 veľké miestnosti, štvrtá miestnosť slúži ako vínna pivnica, disponuje všetkými IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, vŕtaná 8,5m studňa, vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom VAILLANT so 150 l zásobníkom vody, v celom dome sú liatinové radiátory.

Dominantou pekne upraveného dvora je zastrešený laminátový 8 metrový bazén s filtračným zariadením, v jednej menšej miestnosti na dvore je predpríprava na fínsku saunu celú z lipového dreva s lavicami, chýba len vykurovacie teleso. Pozemok taktiež disponuje menšou záhradkou ktorá sa nachádza z bočnej časti pozemku pri dome, záhrada za domom okolo bazéna a trávnik má automatickú závlahu /kvapôčkovú a trávnik trisky/.
Z vonku je dom pripravený na novú fasádu podľa predstáv a vkusu nového majiteľa.

Viac informácií:
- Zuzana Vávrová 0907105843, vavrova@viacakoreality.sk
- www.zuzanavavrova.sk

- www.viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Gbely
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný
Daľšie vlastnosti bazén, garáž, vínna pivnica, sauna - predpríprava