Na predaj, RD Skalica pre náročného klienta, Teheľňa

  Maklér
  Kód 223
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Daľšie vlastnosti -zastrešený bazén - dve dvojgaráže s ďiaľkovým ovládaním - dve podzemné klenbené pivnice z pálených tehál - krytá terasa o výmere 38 m2

Cena: dohodou

EXKLUZÍVNE: Dovolím si Vám ponúknuť tiché a komfortné bývanie v novopostavenej zástavbe nadštandardných rodinných domov v časti kráľovského mesta Skalica, lokalita Teheľňa.

Práve tu sa nachádza na predaj nádherný samostatne stojaci dom dýchajúci príjemnou atmosférou domova, ktorý je určený pre náročného klienta čo hľadá vkusný kvalitný domov do ktorého sa môže nasťahovať a bývať bez akýchkoľvek ďaľších investícií.

Samotný dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1244 m2, zastavaná plocha 328 m2 s dvomi dvojgarážmi s diaľkovým ovládaním, pričom jedna je súčasťou domu a je priechodná do domu, samozrejmosťou je krásne upravený pozemok so zeleňou a zámkovou dlažbou, zastrešený bazén, dve podzemné klenbené pivnice z pálených tehál, vonkajší prístrešok pre auto, taktiež stavba ktorá slúži ako sklad.

Dispozične dom ponúka veľkorysý vstupný priestor so závetrím a chodbou, 5 izieb, luxusnú kuchyňu a obývací priestor, samostatný šatník z izby, 2 kúpeľne so sprchovým kútom aj vaňou, 3 toalety pričom jedna je súčasť kúpeľne, druhá je samostatná pri kúpeľni a tretia taktiež samostatná - hosťovská, technickú miestnosť, sklad, taktiež sa tu nachádza schodisko do podkrovia. Z kuchyne a obývacej časti sa vchádza na krytú terasu so zaskleným posuvným systémom o výmere 38 m2, ktorá spolu s dvorom poskytuje vysokú mieru súkromia.

Dom disponuje všetkými IS, vykurovaný je podlahovým topením okrem izieb, v izbách radiátory, taktiež je zabezpečený bezpečnostným systémom.

Za osobnú zmienku stojí tiché a bezpečné prostredie, v tesnej blízkosti sa nachádza Hotel sv. Ľudmila, takmer na skok golfové ihrisko, vo vzdialenosti asi 6 km rekreačná oblasť "Zlatnícka dolina".

Mesto disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa tu okresný úrad, banky, daňový úrad, stredné školy, vysoká škola, nemocnica s poliklinikou, kultúrny dom, kino, kompletná sieť obchodov a služieb.

Cena v RK!

Viac informácií:
- Zuzana Vávrová 0907105843, vavrova@viacakoreality.sk
- www.zuzanavavrova.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica 909 01 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Daľšie vlastnosti -zastrešený bazén - dve dvojgaráže s ďiaľkovým ovládaním - dve podzemné klenbené pivnice z pálených tehál - krytá terasa o výmere 38 m2