Rozprávkový dom s rybníkom

  Maklér Petra Totev
  Kód 220264
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany, Cunín
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
  Daľšie vlastnosti zariadený, vlastný rybník, garáž
 • 225000.00€

Viac ako Reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka čarovný, rozprávkový, pokojný a jedinečný dom, ktorý sa nachádz 5 minút za obcou Kopčany (okres Skalica), časť Cunín.

-5 minút od obce Kopčany
-10 minút od mesta Holíč 
-Tichá lokalita 
-“Vrbovské jazerá” pred domom
-Vlastný rybník za domom, domáci rybolov 
Krásne okolie, nachádza sa tu nespočetné množstvo možností pre turistiku, rekreáciu a zážitky - V okolí Žrebčín Márie Terézie , Priame Cyklotrasy, most s ČR, Holíčsky zámok, historické mesto Skalica, lesy, príroda, chotáry so zverou

Celkova rozhloha pozemku, ku ktorému vedie vybudovaná spevnená cesta, vrátane podielu na rybníku je 1300m2. Ten je zabezpečený pevným plotom s elektrickou bránou a kamerovým systémom. Prijazdová cesta vedie až priamo ku pristresku pre auto a garazi. Zastavaná plocha domu je 82m2. Z bočnej aj zadnej strany je terasa. Bočná je zastrešena, s posedením a grilom. Dom má plastové okna a dvere, je komplet zateplený, má vlastnú vrtanu studňu, vlastnú čističku vôd, ohrev vody prostredníctvom 3 solárnych panelov, bleskozvod a nový elektricky kotol.
Záhrada s rybníkom je naozaj pýchou celého domu. Jej rozmanitosť, pestrosť a možnosti zábavy a oddychu si získajú nie len budúcu pani domu, ale zaručene aj ostatných členov rodiny. Najdete tu rôzne druhy stromčekov, krikov, ruží, rôznych rastlín, dokonca aj ginko bilobu, citrónovnik, figovník, Mätu, velkolepé vŕby a mnoho ďalšieho. 

Dom je absolútne bez dalších investícii. Interiér pozostáva zo vstupnej chodbicky, kde je vstup aj do kúpeľne a ďalej do otvorenej obývačky s kuchyňou a neuveriteľnou otvorenou galériou. Od relaxu, kúpania a rybárčenia vo vlastnom rybníku vás delí len kraťučkych 15 krokov! Kúrenie je buď elektrické podlahové, alebo pre väčších romantikov samozrejme aj cez vstavaný krb na drevo. 
Podkrovie má rozhlohu 43m, má vstup na balkón, halu a dve spálne.

Dom je evidovaný ako rekreačná chata, nie je ho možné založiť v banke. Financovanie je možné buď z vlastných zdrojov alebo so založením inej nehnutelnosti.

Pre viac informácií si prosím pozrite naše video.

Samozrejme odporúčame obhliadku. Dom je oázou pokoja, rozmanitosti záhrady a treba ho vidieť osobne.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kopčany, Cunín
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný
Daľšie vlastnosti zariadený, vlastný rybník, garáž