Výnimočná rodinná vilka v Skalici

  Maklér Petra Totev
  Kód 220265
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Vila
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
 • 259000.00€

Ak ste niekedy pre Vás a Vašu rodinu snívali o výnimočnom bývaní s kusom histórie v blízkosti centra mesta a máte vycibrený vkus tak toto je možno jediná šanca splniť všetko hore spomínané.

Viac ako REALITY s.r.o. má tú česť Vám ako jediná ponúknuť vkusnú prvorepublikovú vilku len 5 minút do centra.
Vilka bola postavená v r. 1924 rodinou Winklerových. Narodil sa tu ich syn, slávny hudobník a skladateľ Marián Varga. V roku 1954 predali dom rodine Jakubcovej, ktorej patrí dodnes.

Dom leží na pozemku o veľkosti 1204 m2 so zastavanou plochou 160m2. Do domu sú dva vstupy - hlavný a bočný. Pozemok je všestranný, nachádza sa tu oddychová časť, hospodárske budovy a veľká záhrada. Dom je napojený na všetky IS. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so schodiskom vedúcim na 2. podlažie kde sa nachádza chodba so vstupom do jednej obytnej miestnosti s balkónom a na povalu o veľkosti 60 m2.

Prízemie pozostáva z krásnej priestrannej haly, z ktorej sa vchádza do ďalších štyroch miestností: komory, veľkej jedálne s dobovým výklenkom, kuchyne so špajzou a obývacej miestnosti so vstupom do hlavnej spálne s kúpeľňou. WC je samostatné na chodbe. V pivnici o výmere 20 m2 sa nachádza vykurovací kotol na plyn a tuhé palivo.

Celkovo je dom vo veľmi dobrom stave. Samozrejme sa nevyhne úpravám, či menšej rekonštrukcii. Bude nutná výmena okien a podláh. Strecha je sedlová a nie je nutná jej okamžitá výmena.

K hlavným prednostiam domu patria krásne vysoké stropy a typické dvojkrídlové drevené dvere, ktoré len umocňujú celkový vzhľad a dojem z tejto unikátnej nehnuteľnosti.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Vila
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný