• Výrobné a skladové priestory

Výrobné a skladové priestory

  Maklér Naďa Valová
  Kód 290922
  Predaj / Prenájom Prenájom
  Typ nehnuteľnosti Výrobné a skladové priestory
  Kraj Trnavský
  Okres Senica
  Mesto Prietrž
  Stav objektu pôvodný stav

Cena: dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na prenájom výrobné a skladové priestory v obci Prietrž neďaleko mesta Senica.

Pozemok je o výmere cca 6000 m2 a prenajíma sa celý alebo po častiach. Nachádzajú sa tu skladové haly, ktoré sú vhodné na uloženie dreva, reziva prípadne iného materiálu. V areáli sú k dispozícii veľké hangáry s montážnymi jamami, garážami, disponuje aj vlastnými čerpacími stanicami. Objekt ponúka nespočetné množstvo podnikateľských príležitostí akými sú autoservis, autodoprava, pneuservis, parkovanie nadrozmerných vozidiel, uskladnenie materiálu a veľkovýroby.

Aktuálne sa v tu nachádzajú vysokozdvižné vozíky, nákladné autá a žeriav 10t, ktoré sú po dohode s majiteľom k dispozícii čiže je možná nakládka, uskladnenie, preprava aj vykládka materiálu.

Nakoľko sa celý objekt nachádza kúsok od Senice kde sa stavia priemyselný park Vaillant je toto ideálna príležistosť pre Vaše podnikanie.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Naďa Valová 0908 436 525 , valova@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Prenájom
Typ nehnuteľnosti Výrobné a skladové priestory
Kraj Trnavský
Okres Senica
Mesto Prietrž
Stav objektu pôvodný stav