Útulný rodinný domček v Gbeloch

  Maklér Naďa Valová
  Kód 031022
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Gbely
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia

Cena: dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Gbely.

Celková výmera pozemku je 595 m2 z toho zastavaná plocha domu je 152 m2 vrátane terasy. Pozemok je celý oplotený.

Dom prešiel v r. 2021 kompletnou rekonštrukciou – nové podlahy, omietky, nové rozvody elektriny a vody, sadrokartónové stropy, kompletne nová strecha vrátane krovov a plechovej krytiny, zateplené obvodové steny /chýba už len finálna vrstva fasády/. V rámci kúpnej ceny bude vymenená vstupná brána, čím vzniknú 2 parkovacie miesta pred domom. Dom je napojený na všetky IS – voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

Dispozične pozostáva zo zádveria a vstupnej chodby, odkiaľ sa  vchádza  do kuchyne s obývačkou, do jednej obytnej izby a kúpeľne s oddeleným WC. Z chodby je vstup aj do technickej miestnosti s novým plynovým kotlom. Do druhej obytnej izby sa vchádza z obývačky.

Na dvore sa nachádzajú 2 hospodárske budovy, z ktorých jedna prechádza rekonštrukciou na letnú kuchyňu a dostanete sa do nej zastrešenou terasou priamo z domu. Druhá budova čaká na rekonštrukciu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Pozemok je rozdelený na dve časti – dvor a záhrada.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Naďa Valová 0908 436 525 , valova@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Gbely
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia