1izbový byt v Skalici

  Maklér Naďa Valová
  Kód 20221027
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj 1izbový byt v tichej lokalite na sídl. SNP v Skalici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z troch bez výťahu. Výmera bytu je 34 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, kuchyne s balkónom a priestrannej izby. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmena plastových okien a podláh.

Byt je vo vyhľadávanej lokalite, v ktorej okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a bezproblémové parkovanie.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom. - Nadežda Valová ,valova@viacakoreality.sk, 0908 436 525


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné