Rodinný dom v Kopčanoch

  Maklér Petra Totev
  Kód 20221117
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom so záhradou na Záhorí v meste Kopčany. Dom prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou /obúchaný do tehly/,bola postavená prístavba – nová kúpeľňa so samostatným wc, ktorej základy sú kotolňa s letnou kuchynkou. Bola kompletne urobená nová strecha čiže nový betónový veniec,krovy,škridla,hromozvod. Takisto sú v celom dome nové okná.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z troch spální, obývačky alebo jedálne, priestranej kuchyne s veľkou komorou a špajzou, skúpeľne a samostatného WC. Dom je vyvýšený a podsklepený.Podkrovie je možné dokončiť na ďaľšie bývanie. Dom je napojený na studňu, kanalizáciu a elektrinu, plyn a mestská voda sú na hranici pozemku. Vykurovanie je riešené zánovným kotlom na tuhé palivo. V dome sú urobené nové rozvody a radiátory, nové plastové okná a podlahy.
Rozloha celého pozemku aj s krásnou a širokou záhradou je 2022 m2 čo prináša rôzne možnosti využitia pre každého majiteľa.
Obytná plocha domu 165m2
Plocha sklepa 59m2
Na pozemku sa nachádza viacero hospodárskych budov:
- dielňa
- kuríny
- chliev
- šopa
Samozrejme všetky sú vyčistené a vhodné na rôzne využitie, či už chovateľské alebo podnikateľské.
Svojou rozlohou a riešením je dom takisto ideálny pre spojenie podnikania a bývania.
Odporúčame obhliadku.
Viac informácií:
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Nadežda Valová , valova@viacakoreality.sk, 0908 436 525
- Komenského 38, Skalica
 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné