• Výrobné a skladové priestory v Holíči na predaj

Výrobné a skladové priestory v Holíči na predaj

  Maklér
  Kód 2022121
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Výrobné a skladové priestory
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Prízemie

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o. vám exluzívne ponúka na predaj komplexný priemyselný areál so skladovými a výrobnými priestormi a zázemím pre zamestnancov. Celková výmera pozemku je cca 1500 m2 z toho zastavaná plocha 768 m2 a pozemok 706 m2 s možnosťou prístavby ďalšej haly.

Na pozemku sa nachádzajú  kanalizácia, voda a elektrina.

Dispozične pozostáva so vstupnej chodby z ktorej sa ide do kancelárie a menších skladových priestorov. Následne je vstup do velkej haly o veľkosti 506 m2,ktorá je rozdelená na dve časti. V jednej časti sú urobené nové liate podlahy a nachádza sa tam šatňa so samostatným WC a kúpeľne.

Výrobné priestory sa nachádzajú v uzavretom - stráženom areáli .

Areál sa nachádza v strategickej oblasti pár kilometrov od privádzača na diaľnicu D1 a s dopravným napojením na štátnu hranicu s Českou republikou .

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom. - Nadežda Valová ,valova@viacakoreality.sk, 0908 436 525

 

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Výrobné a skladové priestory
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Prízemie