Investičný pozemok nad golfom v Skalici

  Maklér Petra Totev
  Kód 20221121
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti pozemok
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Vrádište
  Stav objektu budúcnosť výstavby
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v bezprostrednej blízkosti Golfového ihriska v Skalici. Pozemok ponúka veľké množstvo možností využitia, ako pre výstavbu, tak aj pre poľnohospodárske účely. Pozemok má krásnu rozlohu 8780m2. Predáva sa ako celok. 

Odporúčame obhliadku.
Viac informácií:
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Nadežda Valová , valova@viacakoreality.sk, 0908 436 525
- Komenského 38, Skalica

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti pozemok
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Vrádište
Stav objektu budúcnosť výstavby
Vlastníctvo Osobné