Rekreačná záhradka Paseky-Holíč REZERVOVANÉ!!!

  Maklér Petra Totev
  Kód 2021215
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Záhradka
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Ytong
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Podkrovný
  Daľšie vlastnosti kompletne zariadené
 • 68000.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj Záhradku vo vyhľadávanej lokalite Paseky v Holíči. Táto ponuka je jedinečná predovšetkým tým, že v tejto lokalite len málokedy nájdete nehnuteľnosť na predaj. Tak ak premýšlate o cenovo dostupnej víkendovej chatke, domčeku, toto je ponuka práve pre Vás. Celý pozemok má rozlohu krásnych 477m2, oplotených novým plotom. Táto rozloha ponúka naozaj veľmi bohatú možnosť využitia, a stále ostáva priestor pre veľa zelene a stromčekov – ako ovocných tak aj okrasných. Obytná časť sa skladá z dvoch chatiek. Jedna slúži ako letná kuchynka s rozlohou 8m2 – plne vybavená, dokonca aj s myčkou na riady, a druhá je úplne nanovo postavená v roku 2018. Je z kvalitných materiálov, značkovej strechy, zateplená 8cm polystyrénom a sú použité nové plastové okná. Z celej výstavby máme fotografickú dokumentáciu. Obytná plocha so spálňou v podkroví je 34m2. Kúrenie je riešené kachlami, čo bohato postačuje aj pri zimných mesiacoch. Drevo je už nachystané :) Súčasťou tejto chatky je aj sklep 10m2. Na záhrade sa daľej nachádza nový altánok pre príjemné posedenie a takisto nová uzamykateľná náraďovňa. Príjemným spestrením neodmysliteľne bude veľký bazén s komplet príslušenstvom, veľká trampolína a vlastná studňa. Toaleta aj solárna sprcha sa nachádzajú vonku. O záhradku je neustále starané a tak ju nový majiteľia môžu začať ihneď využívať bez nejakých ďaľších nutných investícií. 

Pre obhliadky a viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911556557 alebo info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Záhradka
Kraj Trnavský
Druh objektu Ytong
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Podkrovný
Daľšie vlastnosti kompletne zariadené