Rodinný dom v Holíči

  Maklér Petra Totev
  Kód 221222
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
 • 249000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj RD po kompletnej rekonštrukcii v tichej a vyhľadávanej lokalite v meste Holíč. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016 a boli použité len kvalitné materiály. Bola vymenená komplet strecha, okná, odpady, voda, plynové kúrenie - podlahové aj radiátory, krb + 2 nové nerezové komíny, úplne nanovo postavená kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Celková rozloha 1. poschodia je 150m+24m terasa do dvora. 1.NP pozostáva z krásnej priestrannej kuchyne s komplet zabudovanými spotrebičmi a komorou, z kuchyne sa taktiež vstupuje na terasu a schodmi do podkrovia, obývacej izby, spálne, detskej izby a kúpeľne s wc. Na chodbe sa nachádza vstup do pivnice - 23m. Všetky dvere aj zárubne a schodisko sú z masívu. Nechýba ani el. vrátnik s kamerou.
Celková rozloha pozemku je 689m, ktorého súčasťou je pekná záhrada - 228m, predzáhradka a veľká garáž pre 4 auta - 59m. Garáž má novú elektrinu, izoláciu strechy a pri predaji bude namontovaná aj elektrická brána.
V prípade, že záujemca potrebuje viacero izieb, dom disponuje podkrovím 100m, s tromi izbami a priestorom aj pre kúpeľňu.
Celkovo je v dome preinvestovaná veľká čiastka a dom umožní novým majiteľom pohodlné a nadštandardné bývanie. Zariadenie v dome ostane po dohode s majiteľom.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0911556557. alebo emailom: info@petratotev.sk
 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia