Záhrada v Skalici - časť Kamence

  Maklér Naďa Valová
  Kód 20230116
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Záhradka
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
 • 42000.00€

Viac ako Reality s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka oplotenú záhradu v Skalici časť Kamence nad ulicou Psíky o rozlohe 725m, šírka 9m. Pri vstupe sa nachádza podsklepená unimobunka o rozlohe cca 12 m2 s terasou. Pozemok je zatrávneny. Nachádzajú sa tu ovocné stromy 2x marhuľa, veľká čerešňa, slivka, broskyňa, 3x jabloň,hruška, višňa, orech. V spodnej časti je drevená búda na náradie. Voda ani elektrika na pozemku nieje ale je tu možnosť napojenia na elektriku nakoľko elektrický stĺp je pár metrov od pozemku. Pozemok poskytuje pekný výhľad na okolie. V okolí pozemku sú domy využívané celoročne. Via informácií Vám poskytneme na t.č. 0908 436 525 alebo mailom valova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Záhradka
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné