Rodinný dom v Holíči vhodný na podnikanie

  Maklér Naďa Valová
  Kód 20230203
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo
  Poschodie 2.

Cena: dohodou

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom vhodný na podnikanie. Dom je celý podpivničený . Na 1.NP sa nachádza veľká vstupná chodba , kuchyňa s komorou a veľkou jedálňou ,dve priestranné izby, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Na 2. NP sa nachádza takisto veľká priestranná chodba s tromi izbami , WC a kúpeľňa s vaňou. Dom prešiel rekonštrukciou.
Rodinný dom disponuje všetkými IS (elektrina, voda, plyn, kanalizácia), vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena dohodou...
Bližšie informácie na vyžiadanie u makléra na tel. čísle 0908 436 525 Naďa Valová, 0911 556 557 Petra Totev

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo
Poschodie 2.