3-izbový byt v Skalici

  Maklér Naďa Valová
  Kód 20230208
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Prízemie

Cena: dohodou

AKTUÁLNE NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA V SKALICI !!!!
Viac ako Reality s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pekný útulný 3-izbový byt v Skalici na Mallého ulici. Byt o rozlohe 68 m2 je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa na prízemí. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby , veľkej priestrannej zariadenej kuchyne so vstavanými spotrebičmi,kúpeľne so sprchovým kútom , samostatného WC a 3 izieb. Bytový dom je zateplený. K bytu prislúcha sklep. Cena dohodou…Blizsie informacie u makléra na cisle 0908 436 525 Naďa Valová, 0911 556 557 Petra Totev alebo mailom na valova@viacakoreality.sk alebo info @petratotev.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Prízemie