Prenájom 2izbového bytu v Skalici

  Maklér Petra Totev
  Kód 20230318
  Predaj / Prenájom Prenájom
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 2.
 • 550.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka prenájom 2- izbového bytu v novostavbe Byty pri Mlyne priamo v centre mesta Skalica. Jedná sa o najkrajšie bytové bývanie v Skalici.
Celý bytový komplex je uzavretý a vstup doňho majú len obyvatelia bytoviek. V areáli sa taktiež nachádza malý parčík a krásne detské ihrisko.
Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s balkónom spojenej s kuchyňou, spálne, samostatnou kúpeľňou a wc.
K bytu prislúcha parkovacie miesto a k dispozícii bude od 1. 4. 2023.
Cena prenájmu je 550 €/mesiac mesačne vrátane energií plus dve zábezpeky vo výške mesačného nájmu
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Naďa Valová ,valova@viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Prenájom
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 2.