RD po rekonštrukcii Mokrý Háj

  Maklér Petra Totev
  Kód 27032023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Mokrý Háj
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Jednopodlažný
 • 215000.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa tak často nevidí. Jedná sa o krásny rodinný domček, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2022 v obci Mokrý Háj.

Dom sa predáva komplet zariadený, vrátane doplnkov a elektroniky. Jednoducho povedané stačí si priniesť len zubnú kefku.

Dom sa nachádza v tichej lokalite, s novou cestou a IS. Je tu úplne nová kanalizácia, vodovod, takisto má dom aj komplet nové rozvody elektriny a plynu. Dom bol takisto celý podrezaný, čiže sa nemusíte báť vlhkosti stien. Stropy boli znížené - estetika a aj energetická úspora, okná sú takisto nové zarovno s fasádou.
Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do detskej izby - deti majú svoje súkromie, a ďalej do obývacej izby spojenej s kuchyňou. Kúpeľňa, ako môžete vidieť, je pýchou celého domu, nechýba dvoj-umývadlo, a čo je obrovskou výhodou k dispozícii máte aj vaňu aj sprchový kút. Dvere v kúpeľni vedú do technickej miestnosti spojenej s práčovňou. Do spálne sa vchádza z obývačky.
Svoje miesto nájdu aj vozidlá, keďže pred domom sú 2 parkovacie miesta + garáž v dome. Samozrejme domček nezabúda ani na deti a kutilov, a na rozlohe 1059m ponúka aj krásny dvor s posedením, grilom a miestom pre detské ihrisko, bazén, či už zapustený alebo povrchový. Ďalšou výhodou je dielňa aj s krbovou vložkou, určená ako na domáce kutenie, tak poslúži aj na podnikanie v dome. Na pozemku sa nachádza aj krásny klenbený sklep.
Samozrejme odporúčam obhliadku, dom je na živo ešte krajší ako na fotografiách.

Petra Totev 0911 556 557
- info@petratotev.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Mokrý Háj
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Jednopodlažný