2izbový byt v Skalici na predaj

  Maklér Petra Totev
  Kód 20230411
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Prízemie

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj jeden z posledných skolaudovaných bytov v novostavbe Byty na Lúčkach. Obrovskou výhodou je to, že byt je už v štandarde, takže Vás nečakajú žiadne dokončovacie investície. Byt je moderný, a do jedinečnosti mu pridáva aj to, že má vlastnú záhradku - čo je v Skalici naozaj výnimočné. Byt ponúka komfort a útulnosť klasického bytu, ale zároveň možnosť posedenia, grilovania či zábavy pre deti ako na domčeku. Byt je teda na prízemí, čo je ideál ako pre starších tak aj rodiny s kočíkom. Byt disponuje rozlohou 51m+17m záhradka,a nechýba ani parkovacie miesto a pivničná kobka. Bytový dom ponúka detské ihrisko a upravené, rodinné okolie.
Do 10 minút budete pešo v OC Max, Kauflande a do 5 minút odprevadíte deti do školy a škôlky. Autobusová zastávka či potraviny sú veľkým ďaľším plusom.
Zoznam a ceny všetkých ostatných našich bytov nájdete na našom webe:
Všetky technické parametre stavby a bytov Vám rada zodpoviem osobne, telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Komenského 38, Skalica

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Prízemie