Viacgeneračný rodinný dom v Holíči

  Maklér Naďa Valová
  Kód 230417
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 2.
 • 230000.00€

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom so záhradou v Holíči . Nachádza sa na pozemku o výmere 610 m2, zastavaná plocha 389 m2,obytná plocha domu je cca 200m2.
Dom je celý podpivničený a prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové rozvody na kúrenie, nová elektrina,nový kotol,nové radiátory,plastové okná, podlahy v celom dome, interiérové dvere).
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s priestrannou jedálňou, komora, dve samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC.
Na poschodí sa nachádza chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a 4 izby, z toho jedna priechodná.Dom je podpivničený kde sa nachádzajú skladové priestory,spoločensk miestnosť a kotolňa
Rodinný dom disponuje všetkými IS (elektrina, voda, plyn, kanalizácia), vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.
Bližšie informácie na vyžiadanie u makléra na tel. čísle 0908 436 525 Naďa Valová, 0911 556 557 Petra Totev

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 2.