Chatka so záhradkou Hájky

  Maklér Petra Totev
  Kód 18042023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Rekreačný dom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný

Cena: Dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradku s chatkou v najžiadanejšej lokalite v Skalici - Záhradkárska oblasť Hájky. Celková výmera pozemku je 497m2 a zastavaná plocha je 50m2. Pozemok je krásny, oplotený a s pestrou škálou zelene a stromčekov ako ovocných tak aj okrasných. Momentálne sa chatka skladá z troch častí. Obytnej - 25m na 1.NP, kde sa nachádza vstup, schody do podkrovia - spálne a obývačka spojená s kuchynkou. Terasy - krytá s posedením a tretia časť je hrubá stavba kúpeľne s možnosťou rozšírenia obývačky. Chatka je celá podsklepená.
V chate je pitná voda z vlastnej studne, v kuchyni tečie aj teplá. Celú chatku je možné vykurovať klimatizáciami aj krbovymi kachľami. V lete klíma samozrejme chladí, čo spríjemní hlavne spánok v podkroví. 
Chatka má urobenú fasádu, plastové okná a ďalšie sú už pripravené aj na rozostavanú časť. 
Obrovskou výhodou je takisto poloha chatky. Nachádza sa hneď vo vrchnej časti, rovno priamo z autobusovej zastávky a parkoviska na rázcestí, čo umožňuje celoročný bezproblémový prístup. Takisto je tu internetová sieť. 
V okolí bývajú susedia celoročne. 
Samozrejme odporúčame obhliadku, prostredie je krásne a chatke stačí len pár maličkostí a bude slúžiť celej rodine.

Všetky technické parametre aj ostatné Vám rada zodpoviem osobne, telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica

Cena: 79.900€


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Rekreačný dom
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný