2 izbový byt Pod Hájkom

  Maklér Petra Totev
  Kód 26042023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 2.
 • 95000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v žiadanej lokalite Pod Hájkom v Skalici. Byt má výhodnú polohu a rovnako aj umiestenie - 2. poschodie s výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vstupuje do kúpeľne, samostatného wc a spálne. Ďalej sa z chodby postupuje do priestrannej kuchyne a následne do obývacej miestnosti s balkónom. Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2013 aj v roku 2015 kde bola rekonštruovaná kuchyňa, podlahy a stierky. Celková rozloha bytu je 52m2. Bytový dom má nový výťah a je zateplený.
Pre obhliadky a viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911556557 alebo info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 2.