Polyfunkčný dom v centre mesta Holíč

  Maklér Petra Totev
  Kód 11082023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti polyfunkčný dom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
  Daľšie vlastnosti sklep

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v centre mesta Holíč. Budova je v meste jedinečná nie len svojou polohou, ale aj možnosťou všestranného využitia. Nachádza sa na Bratislavskej ulici, priamo v centre mesta, v pešej dostupnosti ku kompletnej občianskej vybavenosti.
Budova má 2 nadzemné podlažia a je podsklepená. Vstup do budovy je prispôsobený pre viacerých nájomníkov či obyvateľov, nachádzajú sa tu schránky, priestor pre zvončeky a ešte jedny uzamykateľné dvere pred vstupom na schodisko.

Sklep - 150m2, pozostáva zo 4 uzamykateľných miestností a 2 kúpeľní. Prešiel rekonštrukciou, je bez vlhkosti, vhodný ako skladový priestor, kancelárie, či fitness-centrum, ktoré tu už kedysi bolo.

1. aj 2.NP momentálne slúži ako ubytovňa, čo je v aktuálnej situácii veľmi žiadané. Spolu je tu 10 miestností, 3 kuchynky, 4wc a3 kúpeľne.
Samozrejme, sú aj ďalšie možnosti, ako priestory využiť: kancelárie, byty, štúdia, obchody a iné....

Viac informácií Vám rada poskytnem telefonicky, emailom, alebo na obhliadke.
Petra Totev
0911556557
info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti polyfunkčný dom
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný
Daľšie vlastnosti sklep