REZERVOVANÝ !!!! Najlepšia cena, 3i byt po rekonštrukcii

  Maklér Petra Totev
  Kód 21092023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 7.
 • 104000.00€

Viac ako REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj pekný 3- izbový byt po rekonštrukcii v roku 2011. Boli vymenené okná, jadro, podlahy aj elektrina. Byt má prekrásny výhľad na mesto a pamiatky. Nachádza sa na 7. poschodí, čo zaručuje súkromie a kľud ako na chodbe tak aj v byte. Celková rozloha bytu je 74m - jedná sa o jeden z najväčších na Záhradnej ulici. Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného wc a kúpeľne, spálne, detskej izby a obývačky so vstupom do kuchyne. V kuchyni je balkón a vstup do ďalšej miestnosti, slúžiacej momentálne ako komora, ale keďže má okno, väčšina rodín ju využíva ako izbu alebo spálňu.
Cena je výnimočne nízka nakoľko klienti už majú iné bývanie.
Viac informácií Vám radi poskytneme osobne, telefonicky alebo emailom
Petra Totev
0911556557
info@petratotev.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 7.