REZERVOVANÉ! Na predaj rodinný dom Brodské

  Maklér Richard Entlich
  Kód 332304
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Brodské
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 0.00€

Viac ako REALITY s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Brodské. Jednou z výhod bývania v tejto obci je dobrá dostupnosť diaľnice, či už smer Bratislava alebo smer Brno.

 

Dom, ktorý bol postavený v roku 1954 sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1749m2 a má prípojky na elektrinu, plyn, verejný vodovod, odpad je riešený formou septiku, pričom je v dome urobená príprava na pripojenie na obecnú kanalizáciu. Na stavbu boli použité pálené tehly a škvárovo-betónové tvárnice a obytná plocha domu je 112m2. Posledná čiastočná rekonštrukcia prebehla v roku 2014. Kúrenie je plynové - ústredné radiátormi, ktoré sú v každej miestnosti.

 

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, menšej kuchyne, kúpeľne s wc, komorou, obývacou izbou a tromi ďalšími izbami. V jednej z izieb sa nachádza vstup na povalu, u ktorej existuje možnosť zobytnenia. Pod domom sa nachádza pivnica s možnosťou ďalšieho využitia ako úložný priestor, či podobne.

 

Vo dvore sa nachádza samostatne stoja garáž s montážnou jamou a hneď za garážou je vstup do klembeného sklepu, ktorý majiteľ využíva na uskladnenie vypestovaných plodín. Ďalej tu je ďalšia budova, v ktorej je letná kuchynka, či ďalšie hospodárske miestnosti. V záhrade je postavený skleník a nasadené ovocné stromčeky. Na pozemku sa nachádzajú 2 studne a výhodou je, že je voda rozvedená po celej záhrade kvôli polievaniu.

 

Cena za tento domček je dohodou a kúpou je ihneď dostupný novému majiteľovi.

 

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica

 

 

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Brodské
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné