REZERVOVANÉ 2 izbový byt Pod Hájkom, Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 06112023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3.
 • 88000.00€

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v Skalici na sídlisku Pod Hájkom. Jedná sa o jednu z najvyhľadávanejších lokalít, s plnou vybudovanosťou, parkovacími miestami, detskými ihriskami, potravinami, autobusovou zastávkou aj škôlkou a školou. Byt je v pôvodnom stave, no udržiavaný. Sú vymenené plastové okná, podlahy a kuchynská linka. Byt je vhodný ako na vlastné bývanie - tu bude určite potrebná rekonštrukcia, alebo aj na investíciu. V prípade záujmu zostanú v byte aktuálny nájomníci.
Viac informácií Vám radi poskytneme osobne alebo na tel. čísle 0911556558, emaile: info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3.