• Pozemok v Skalici s celkovou výmerou 5024m2

Pozemok v Skalici s celkovou výmerou 5024m2

  Maklér Petra Totev
  Kód 350324
  Predaj / Prenájom Predaj
  Typ nehnuteľnosti Pozemok
  Kraj Trnavský
  Mesto Skalica

Cena: Info v RK

Viac ako Reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 5024m2. Pozemok sa nachádza na hlavnej ceste medzi Skalicou a Mokrým Hájom, oproti záhradkárskej oblasti Hájky. K pozemku vedie z asfaltovej cesty spevnená poľná cesta (zatiaľ). Pozemok je ideálny na výstavbu viacerých vinohradníckych domčekov. Zmena územného plánu zatiaľ naplánovaná nie je, ale samozrejme do budúcna nie je vylúčená.
Viac informácií Vám radi poskytnem osobne, telefonicky, alebo emailom:
Petra Totev
0911556558
info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Predaj
Typ nehnuteľnosti Pozemok
Kraj Trnavský
Mesto Skalica