REZERVOVANÉ! Rodinný dom v obci Gbely

  Maklér Petra Totev
  Kód 360415
  Predaj / Prenájom Predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Stav objektu Pôvodný
  Vlastníctvo Osobné
 • 89000.00€

Viac ako REALITY sro, Vám exkluzívne ponúka na predaj Rodinný dom v obci Gbely, v pokojnej časti, ulici SNP. Dom je v pôvodnom stave, z roku 1965.
Pozostáva zo vstupnej verandy, chodbičky, jedálne a 3 obytných miestností. V dome sa nachádza aj komora, samostatné wc a kúpeľňa. Kuchyňa je vo vedľajšej prístavbe, avšak keďže je v dome voda aj odpad nebude problém ju dorobiť.
Dom má krásny veľký pozemok s rozlohou 930m2.
Sú tu všetky IS - voda, plyn, mestská kanalizácia.
Cena domu je priaznivá, s ohľadom na budúce náklady na rekonštrukciu: 89.000,-€
V prípade rýchleho jednania je možnosť dohody na cene.
Viac informácii Vám poskytneme osobne, telefonicky alebo emailom.
Petra Totev
0911556557
info@petratotev.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Stav objektu Pôvodný
Vlastníctvo Osobné